Zorganizuj małe przyjęcie weselne w Retro.

UNADJUSTEDNONRAW thumb 44ad - Zorganizuj małe przyjęcie weselne w Retro.

Restauracja Częstochowa Centrum Retro od lat specjalizuje się w małych przyjęciach weselnych,dlatego jeśli myślisz o zorganizowaniu niedużego wesela,to zapraszamy.

Organizujemy przyjęcia od 20 do 40 osób,nazywamy je „wielkie -małe wesela„,bo nie raz,wesele 30 osobowe przebija swoją mocą przyjęcia na 80-100 osób.Proponujemy menu dostosowane do gustów i smaków Państwa, jak i Państwa gości,wystrój sali ,oraz bardzo dobrą oprawę muzyczną wykonywaną przez DJ-a.O wszystkich szczegółach przyjęcia rozmawiamy,stosując indywidualne podejście do każdego Klienta.Potrawy ,oraz wystrój stołu i sali ustalamy wspólnie,dostosowując menu i wystrój do smaków i gustów naszych Gości.

EoFGbCTQQqWFJUGWMaOw thumb 44b6 - Zorganizuj małe przyjęcie weselne w Retro.

Retro Restauracja Częstochowa Centrum.

Retstauracja Retro to miły,klimatyczny,dostosowany do przyjęć rodzinnych lokal.Gdy organizujesz imprezę w naszej restauracji,masz lokal tylko na wyłączność,jest on zarezerwowany tylko na imprezę.Podczas imprezy nikt postronny nie znajduje się w lokalu,tylko Twoja Rodzina i Przyjaciele.

x8x9wlLRi6BRkZMaueRGg thumb 4607 - Zorganizuj małe przyjęcie weselne w Retro.

Na przyjęcia weselne i wszelkie imprezy,proponujemy nakrycia krzeseł,oraz elementy dekoracyjne,serwetki,lampiony,balony,wszystko ustalamy z organizatorami,oraz oczekujemy od Państwa własnych pomysłów i sugestii.

UNADJUSTEDNONRAW thumb 36f1 - Zorganizuj małe przyjęcie weselne w Retro.

Pomożemy wybrać menu,które będzie najbardziej pasować do Państwa potrzeb i smaków.Na naszej stronie jest przykładowe menu weselne,lecz jedzenie to najważniesza sprawa na weselnym przyjęciu ,więc omawiamy indywidualnie kazdy szczegół z Młodą Parą.

lJdANoumRKmzn0OEv9TKJg thumb 44af - Zorganizuj małe przyjęcie weselne w Retro.

W Retro na przyjęciach i na co dzień,świeże pachnące kwiaty,bez względu na porę roku.Mamy zasadę,na przyjęciach w Retro,są zawsze żywe ,świeże kwiaty.

pK3t4STtQbOF6slcM0ABGA thumb 44a6 - Zorganizuj małe przyjęcie weselne w Retro.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług ,małe wesela przygotowujemy już 25 lat,dlatego możesz nam zaufać to nasza specjalność,przeprowadzimy Cię przez cały proces bezboleśnie i możesz liczyć na nasze pomysły i doświadczenie.

UNADJUSTEDNONRAW thumb 44b0 - Zorganizuj małe przyjęcie weselne w Retro.

Dzwoń : 502 127 339

lub pisz:  retro@retroczestochowa.pl

Retro Restauracja Częstochowa Centrum-rodzinne przyjęcia,wesela,jubileusze.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *