10 najczęściej zamawianych dań zimnej płyty na komuniach.

IMG 5657 - 10 najczęściej zamawianych dań zimnej płyty na komuniach.

10 najczęściej zamawianych dań zimnej płyty w Retro Restauracja Częstochowa Centrum na przyjęciach komunijnych.

Maj za nami ,zakończyły się przyjęcia komunijne,dlatego czas na kilka podsumowań,oto jedno z nich.Dania zimnej płyty,które nasi klienci zamawiali w tym roku na komunie.

Zaczynamy od tradycyjnej wędliny,którą sami przygotowujemy i urozmaicamy,to tymbalik,to pasztet naszej produkcji(do wyboru mięsny lub bezmięsny),pieczony schab,karczek.Do pasztetu żurawina,która podnosi walory smakowe wyrobu.

IMG 5517 - 10 najczęściej zamawianych dań zimnej płyty na komuniach.

Sałatka warzywna,mimo propozycji wielu innych bardziej wyszukanych sałatek,w tym roku wygrała tradycyjna z majonezem,jest ona najbardziej znana i pyszna,taki swojski smak.

Retro Restauracja Częstochowa centrum

IMG 5653 - 10 najczęściej zamawianych dań zimnej płyty na komuniach.

Rolada szpinakowo-serowo-łososiowa,jest w naszym menu od jakiegoś czasu i cieszy się niezwykłą popularnością.W innym wariancie proponujemy roladę z sera żółtego.Przedstawimy ją w którymś z kolejnych artykułów.

Galaretka tylko drobiowa,zimne nóżki ,czyli galaretka ze świnki odeszła troszkę w zapomnienie,ale galareta wciąż na stole obecna.

IMG 5516 - 10 najczęściej zamawianych dań zimnej płyty na komuniach.

Tutaj się śmiejemy,”przekąska z pióropuszem”,ale fajne ,lekkie coś na ząbek,wyszło przypadkowo,miało być coś innego,z braku jednego produktu wyszło tak.

IMG 5534 - 10 najczęściej zamawianych dań zimnej płyty na komuniach.IMG 5522 - 10 najczęściej zamawianych dań zimnej płyty na komuniach.IMG 5651 - 10 najczęściej zamawianych dań zimnej płyty na komuniach.

Tymbaliki z farszem w różnych smakach,ostrym,sałatkowym,zresztą twórczość dowolna.Podajemy jako wędlinę,ale też jako przystawkę ,czy osobno,jako danie zimnej płyty,danie o dużej popularności.

Znów galareta,ale zawartość inna,schab pieczony ze śliwką,lub morelą,nasz wyrób,był na wszystkich przyjęciach komunijnych.

IMG 3223 - 10 najczęściej zamawianych dań zimnej płyty na komuniach.IMG 5503 - 10 najczęściej zamawianych dań zimnej płyty na komuniach.

Koreczki ,to jedna z szybkich ,lekkich i „nie zobowiązujących” przekąsek,najbardziej popularna wśród najmłodszych gości.

IMG 5572 - 10 najczęściej zamawianych dań zimnej płyty na komuniach.

Faszerowane serem białym pomidory,podawane na dwa sposoby plastyczne,gwiazdki lub grzybki,z przykrywkami lub bez.To danie świetnie wygląda na stole,czerwień pomidorów powoduje że na stole jest ciekawie i kolorowo.

IMG 5630 - 10 najczęściej zamawianych dań zimnej płyty na komuniach.IMG 3979 - 10 najczęściej zamawianych dań zimnej płyty na komuniach.IMG 32411 - 10 najczęściej zamawianych dań zimnej płyty na komuniach.

Dziesiątkę zamyka tatar wołowy z jajkiem,czyli to co tygrysy lubią najbardziej,ale tylko na komuniach gdzie było co nieco procentów w Retro Restauracja Częstochowa Centrum.

Dziękujemy za uwagę,a wszystkim naszym „Klientom” dziękujemy za skorzystanie z naszych usług i zapraszamy ponownie,przy innych okazjach.

Pozdrawiamy

Retro Restauracja Częstochowa centrum.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *