Łódki z liści cykorii.

FullSizeRender - Łódki z liści cykorii.

Retro Restauracja Częstochowa,Wita Serdecznie.

Chcemy zaprezentować Państwu ciekawy i co ważne jadalny w całości pomysł,na podanie i rozłożenie sałatek na półmiskach i stole.Takie podanie na stół jest ciekawsze,od tradycyjnego sposobu podawania sałatek w miseczkach ,czy półmiskach .

Takie pomysły tylko od Retro Restauracja Częstochowa.

Sprawa jest bardzo prosta i szybka.Kupujemy cykorię w całości,są do kupienia różnie rodzaje opakowań,po 3 lub 5 sztuk.My z racji małych przyjęć,kupujemy zazwyczaj paczuszkę w opakowaniu z trzema cykoriami.To nam w zupełności wystarczy.Rozbieramy cykorie na pojedyncze listki,myjemy pod ciepłą wodą.Wtedy mamy już naczynie,do włożenia sałatki.My nazwaliśmy je „łódki”,bo bardzo je przypominają.

FullSizeRender 4 - Łódki z liści cykorii.

Po przygotowaniu,przyprawieniu naszych sałatek,łyżką wkładamy je w listki cykorii i układamy według własnego pomysłu na półmiskach.Jeśli mamy np.: trzy rodzaje sałatek ,wtedy na jednym półmisku układamy na przemian,wszystkie smaki,tak aby goście mogli skosztować każdy rodzaj naszej potrawy.

Retro Restauracja Częstochowa ul.Kopernika 36-zapraszamy,organizacja przyjęć,miły,familijny,przytulny lokal.

Taka zakąska sprawdza się bardzo w bufetach,czy szwedzkich stołach,można ją zjeść ,nie brudząc rąk,liście cykorii nie są duże.Cykorię powinny być małe,nie kupujcie dużych.Małe cykorie sprawdzają się doskonale,szczególnie gdy mamy kilka smaków sałatek,wtedy nasz gość może spróbować wszystkich i nie poczuje się najedzony,a co najważniejsze,będzie miał siłę do zjedzenia kolejnych,serwowanych przez nas,na przyjęciu potraw.

Zapraszamy do sprawdzenia tego sposobu podania sałatek i w ogóle do wymyślania oryginalnych sposobów podawania potraw,odbiegająch od tradycyjnych i utartych schematów.Wtedy nasz stół będzie wyglądał pięknie i wywoła „Wow” naszych gości,a to sprawi gospodarzom największą przyjemność.

Podpowiecie,jak jeszcze wykorzystać taki sposób podawania, może nie tylko sałatki??Napiszcie w komentarzach,na pewno już macie pomysły,co zrobić z liścmi cykorii.

FullSizeRender 6 - Łódki z liści cykorii.

Dziękujemy za uwagę,mamy nadzieję że będziecie mieli okazję spróbować tego sposobu podania.Karnawał trwa, pewnie na jakimś weekendowym przyjęciu,będzie możliwość,włożyć sałatki do naszych cykoriowych”łódek”.

Jeśli pomysł się spodobał,napiszcie w komentarzach,a może jakaś fotka,którą opublikujemy na stronie?

Na dziś to wszystko,do następnego razu,zaglądajcie na naszą stronę i na Facebooka,tam wiele inspiracji i pomysłów z Retro Restauracja Częstochowa.

To,Do widzenia! :)

Retro Restauracja Częstochowa zaprasza do organizacji,chrzci,wesel,styp,osiemnastek,jubileuszy,spotkań firmowych i wszelkich innych imprez.Wynajmujemy też salę na szkolenia dla firm.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *