W Retro duże zmiany.

untitled 6 - W Retro duże zmiany.

Dawno nie publikowaliśmy nowości z Retro Częstochowa,dlatego dziś nadrabiamy  zaległości i przekazujemy najświeższe wiadomości z naszej restauracji.

Kilka miesięcy temu w Retro Częstochowa postanowiliśmy przeprowadzić remont.Restauracja była nieczynna kilka tygodni,bo gruntowny remont wymaga trochę czasu ,założenia czasowe się nie sprawdziły i wszystko trwało dłużej,ale się opłacało.

Zmieniliśmy cały wystrój,pozbyliśmy się ostrych i jaskrawych kolorów,które już się przejadły i wręcz denerwowały.Łagodna kolorystyka wyszła na dobre,przede wszystkim dla naszych Klientów,którzy cały czas mówią,że w nowym wystroju o wiele lepiej się czują.Pracownicy też chwalą sobie obecne,spokojne kolory,sprzyjające pracy.

Retro Częstochowa.

Do zmiany wystroju dołożyliśmy kilka elementów i gadżetów ,takich jak lampiony,które gdy podczas imprez świecą,to tworzy się miły ,ciepły,rodzinny klimat.Proponujemy również nakrycia na krzesła,można dobrać sobie taką opcję w czasie ustalania szczegółów przyjęcia.Białe pokrowce,zmieniają całkiem charakter sali i podnoszą rangę przyjęcia,dlatego naszym zdaniem,warto zastanowić się nad tym wyborem?

untitled 4 - W Retro duże zmiany.

Cały czas też,ulepszamy naszą ofertę potraw proponowanych na przyjęcia,staramy się dorzucać nowe,ciekawe ,a przede wszystkim smaczne potrawy,do naszego menu.Dysponujemy kilkoma wariantami menu na każdą,imprezową okazję,co pozwala też zróżnicować ceny i wybrać opcję,odpowiednią do kieszeni.

untitled 12 of 30 - W Retro duże zmiany.

To nie koniec zmian W Restauracji Retro Częstochowa,na ten rok przewidzieliśmy śmiałą i bardzo dużą,jak dla naszej firmy inwestycję.Postanowiliśmy dobudować drugą salę konsumpcyjną,od strony naszego parkingu.Mamy nadzieję ruszyć z tym planem na wiosnę tego roku i ukończyć go,do nastania zimy.To dosyć ambitne plany,szczególnie ze względu na czas,ale jak nie damy rady,nic się nie stanie.
untitled 2 - W Retro duże zmiany.

W związku z rozbudową,będziemy zwracali się do Was kochani,liczymy na wasze sugestie dotyczące wystroju,sposobu wykorzystania tej dodatkowej sali,oraz nowych potraw,które chcemy wprowadzić po rozbudowie.Czekamy na wasze pomysły,śledźcie nas na Facebooku,tam będziemy pytać,a zarazem organizować konkursy i oczywiście rozdawać nagrody,super zniżki na organizacje przyjęć i darmowe dania!!

Dziękujemy za dzisiaj,zapraszamy do zaglądania na naszą stronę i czytania ciekawych artykułów ;) ,oraz informacji z tego co się u nas na bieżąco dzieje.Zapraszamy również do zadawania pytań,w sprawie organizacji imprez,przygotowywania potraw z naszego menu i wszystkiego związanego z naszą restauracją.Można to robić telefonicznie:

502 127 339,lub mailowo:retro@retroczestochowa.pl

Pamiętajcie Retro Częstochowa,rządzi ,Retro radzi,Retro nigdy Cię nie zdradzi! :) :) i daje czadu!

Hejka!

Retro Częstochowa.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *